top of page
sural-ciftligi-logo.png
   Bungalow Konaklama & Kahvaltı   
0555 605 74 70   
ABOUT

HAKKIMIZDA

Geçimini asırlardır zeytincilik ve tarım faaliyetleri ile sürdüren Sural Ailesi, 1923 yılında mübadele döneminde Girit Adası’ndan Ayvalık’ a göç etmiştir. 

Aile bu topraklara geldikten sonra da Altınova’ da bulunan Sural Çiftliği’nde zeytincilik ve tarım yapmaya devam etmektedir.

Bugün 4. Kuşağın devraldığı, büyüklerimizden öğrendiğimiz edep, terbiye ve feyz ile ile Ayvalık’ımızın en verimli bölgesi denen; isminden de anlaşılacağı üzere ‘’Altınova’’ da bulunan çiftliğimizde; zeytin, zeytinyağı alanında faaliyet göstermeye devam ediyoruz.

Bunun yanı sıra ahşap bungalow evlerimizde misafirlerimizi ağırlıyor, toprakla buluşturuyor, hayvanlarımız ile tanıştırıyoruz. Kısacası doğanın içinde huzurun tadını çıkartmalarına aracı oluyoruz.

ROOMS

ODALARIMIZ

Doğaya açılan kapılar, ayağına gelen bulutlar, yıldızları izleten camlar, ormanın kokusunu getiren rüzgar, doğan güneş, açan çiçek, öten kuş, çöken sis… Nefes aldıran, yaşadığını hissettiren yerler var…

18 metrekare ve 32 metrekare olmak üzere bungalow evlerimizde misafirlerimizi ağırlıyor, toprakla buluşturuyor, hayvanlarımız ile tanıştırıyor, doğanın içinde huzurun tadını çıkartmalarına aracı oluyoruz…

Gözünüzü kapattığınızda kuş sesleri, açtığınızda yeşilin bin bir tonuyla sarmalandığınız, doğa ile iç içe konforlu tatil ise aradığınız, bekleriz.

GALERİ

GALERİ

OUR SERVICES

HİZMETLERİMİZ

Kahvaltı

Ege’nin bize sunduğu güzellikleri sizler için topluyoruz. Yerel ürüne saygı duyuyor bundan dolayı sofranızdaki her ürünü bahçemizden ve civardaki çiftliklerden tedarik ediyoruz. Her şey topraktan her şey özenle... Yazın kuruttuğumuz domatesler sofranıza kuru domates olarak, kuruttuğumuz biber, patlıcan ise sofranıza kızartma olarak geliyor. Reçellerimizi kendimiz yapıyoruz. Yumurtalarımız, gezen tavuk yumurtası... Tereyeğı, peynir gibi ürünleri yerel mandıralardan tedarik ediyor, ciftliğimize paketli gıda sokmuyoruz. Yazın dalından topladığımız meyvelerden meyve suyu yapıyor, organik kahvaltı soframızı her sabah sizler  için kuruyoruz.

Dinlenme

Kahvaltı sonrası kahveniz ve tatlınız eşliğinde keyif yapmak için bahçemizin çeşitli alanlarına yerleştirilmiş  salıncak, hamak ve bol bol ağaç gölgesi var.. Hani baktıkça, hissettikçe hayatın güzel oluğunu hatırlatan. 

Bungalow Konaklama

Tatil sizin için; şehrin griliğinden ve koşuşturmasından

uzaklaşıp biraz nefes almayı, kuş sesleri ve zeytin ağaçlarının rüzgar ile dansını dinleyerek uyuyabilmeyi, huzurlu bir güne uyanarak oksijen dolu havayı içine çekebilmeyi, tabiat, evren ve hayvanlar ile bir olma arzusu içinde olmayı ifade ediyorsa,

doğru yerdesiniz.

Sural Çiftliği' nde doğanın içinde konaklama var, her sabah gözünüzü kuş sesleri eşliğinde açmak var...

Çiftlik Hayvanları

Atımız, eşeğimiz, sıpamız, ördeklerimiz, kazlarımız, cins cins tavuklarımız, güvercinlerimiz, hindilerimiz, koyunlarımız var.. 

Organizasyon

Hayallerinizdeki gerçek kır düğünü için Türkiye’ nin en gözde çiftliğinde kendi hikayenizi başlatacağınız mekanımız sizleri bekliyor! Gerçek kır düğünü; etrafınıza baktığınızda gerçek doğayı görerek, kuş seslerinin sesine müzik seslerinin karıştığı, zeytin ağaçlarının rüzgarla dans ettiği bir ortamda olur. Çiftlik hayvanlarıyla, saman balyalarının üzerinde, tarlamızdaki salıncakta, traktörde dış çekim imkanı sağladığımız Sural Çiftliğini yerinde görmek, en özel gününüzü doğa ile taçlandırmak için siz değerli çiftlerimizi Sural Çiftliği’ne çağırıyoruz.

Ücretsiz Wi-fi

Restaurant alanında ücretsiz wi-fi hizmetimiz de bulunmaktadır.

SEE & DO

YAKIN YERLER

Misafir Yorumları

Tatil tecrübelerimizin en güzeliydi. Alışılmışlıktan uzak, kendimizi bulabildiğimiz dünyanın en tatlı sıpasına günaydın diyerek güne başladığımız.. Bahçeden koparıp soframızda biten sebzelere doyamadığımız 4 gün geçirdik. Salih Bey ve Yeşim hanım bizi harika ağırladılar. Herşey için teşekkür ederiz, bundan sonra hep Sural Çiftliği

Contact

MARKANIZ

READ MORE
bottom of page